doradztwo-kopia

Konstancin Classics to firma, do której stworzenia zainspirowała nas pasja, zamiłowanie do prawdziwych aut z duszą oraz  znajomość rynku i środowiska klasycznej motoryzacji. Od lat mamy kontakt z najlepszymi zabytkowymi autami w Polsce i na świecie. Znamy rynkowe trendy oraz właścicieli i kolekcjonerów zabytkowych samochodów. Nie jest nam też obca współpraca z najlepszymi specjalistami zajmujących się renowacją oldtimerów i youngtimerów.

Osobiście uczestniczymy w najważniejszych branżowych wydarzeniach na świecie. Odwiedzamy m.in. targi Techno Classica w Essen, Festiwal Prędkości w Goodwood czy licytacje domów aukcyjnych. Sami także jeździmy klasycznymi samochodami i wiemy jak prowadzą się najlepiej utrzymane samochody klasyczne, także te, które na co dzień stoją w muzeach legendarnych producentów.

Całe swoje doświadczenie chcemy wykorzystać, aby każdy z naszych klientów mógł poczuć emocje i radość z obecności w świecie miłośników klasycznych aut, niepowtarzalnych kształtów nadwozi, rasowych silników i wyjątkowych doznań z jazdy zabytkowymi samochodami.

 

Konstancin Classics Centrum Klasycznej Motoryzacji
tel. +48 608012608
[email protected]
ul. Skolimowska 15
05-520 Konstancin-Jeziorna